Не секрет, що серед українських емігрантів багато їздять регулярно на заробітки в сусідню Росію. У великих містах там заробітні плати на тих же будівельних спеціальностях в 10 — 15 разів вищі за ті, що пропонують в середньому по Україні. Але при цьому немає складнощів з мовною адаптацією (з якою стикаються ті працівники, які виїжджають до Польщі). Виникає лише нюанс з обміном зароблених рублів на готівкові гривні. Банки пропонують вельми невигідний курс гривні до рубля (що пояснюється тим, що фінансові установи України і Росії зараз безпосередньо практично не працюють, все використовують додаткові шлюзи, де також стягується своя комісія). Принаймні саме так було раніше. Зараз же є приватні обмінні пункти, де можна зробити обмін практично за міжбанківським курсом, тобто без втрати коштів на конвертації.

   На даному сайті можна в режимі реального часу дізнатися курс рубля в Івано-Франковську, а також зарезервувати його. Що це означає? Що курс буде зафіксований на наступний 1 годину. І вже приїхавши особисто в обмінний пункт кошти будуть обмінені саме за тим курсом, який спочатку і було вказано на сайті (навіть якщо після цього рубль різко обвалився). Такі правила функціонування даного обмінника.

Курс рубля в івано-франківську саме таким чином вийде найвигідніший. Можна ще розглядати варіант з покупкою долара безпосередньо в РФ, але там виходить подвійна конвертація (з рубля в долари, з доларів в гривню). Тільки на цьому втрачається близько 6 — 8% від первісної суми. Даний же обмінний пункт дозволяє уникнути подібних конвертацій гривня до рубля.

   А чому не слід виконувати обмін валют рублі на гривні через банківську карту? Адже там банк автоматично конвертує кошти, що надходять в ту валюту, яка була закріплена за раніше виданої картою. Такі переводи можливі, адже так працюють платіжні системи МастерКард і ВІЗА. Знову ж — там використовується подвійна конвертація. Для карт MasterCard операція виконується з початковим обміном на долари. Для карт VISA — через євро. Втрата буде в районі 4 — 6%. Так що і вигідніше, і зручніше міняти рублі на гривні саме готівкою, через подібні обмінні пункти.

   Що потрібно для виконання обміну? Ніяких документів не знадобиться. Зараз проходити ідентифікацію особистості не потрібно. Але в бланк замовлення все одно додається ім’я та прізвище того, хто виконував обмін фінансів. Це виконується безпосередньо в інтересах клієнта, щоб уникнути несанкціоноване заволодіння його фінансовими засобами.